13 березня 2015 року відбулися четверті збори Спільного комітету з запису (СКЗ) до Програми Румунія-Республіка Молдова 2014-2020.

Члени комітету обговорили важливі аспекти, які пов’язані з впровадженням майбутньої програми, із заходами, які фінансуватимуться в рамках програми, а також з виділенням фінансів для обраних тематичних завдань.

В рамках зустрічі, Спільний комітет з запису вирішив виділити 30% фондів програми для Великих інфраструктурних проектів, які будуть обрані, прямим врученням. Решта фондів виділятимуться через запити проектних пропозицій в наступних сферах: освіта і дослідження & інновація (8%), культура і надбання (14%), доступ в області (21%), надійність і безпека (17%). 10% фондів програми будуть виділені технічній підтримці.

Враховуючи нинішній етап процесу запису, Спільний комітет з запису вирішив, щоб Програма була передана Європейській комісії на початку червня місяця 2015 року.

Схвалена версія програми буде опублікована для публічної консультації на сайті Програми Румунія – Україна – Республіка Молдова www.ro-ua-md.net

Return to Top ▲Return to Top ▲