09/03/2014

Загальна мета Спільної операційної програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013 є розробка та реалізація проектів прикордонного співробітництва у зазначеній області програми . Для досягнення своїх цілей програма спрямована на створення професійної та ефективної Спільний технічний секретаріат з освіченим і досвідченим міжнародного персоналу , що охоплює зону програми .

Спільний технічний секретаріат ( СТС) відповідає за управління програмами з дня на день , забезпечуючи потенційних заявників надання інформації та консультацій під час розгляду заяви та супроводжує заявникам поки проекти не будуть завершені.

СТС допомагає спільного моніторингового комітету та Спільного органу управління у виконанні своїх обов’язків.

Спільний технічний секретаріат ( СТС) встановлюється шляхом Спільного керуючого органу (Міністерство регіонального розвитку та державного управління , Румунії ) після консультацій з національними органами двох інших країн-учасниць (Міністерство економіки Â України та Державної канцелярії Республіка Молдова).

СТС буде функціонувати в двох місцях в Регіональному бюро для прикордонного співробітництва Сучава для румунської -українському кордоні і в Регіональному бюро для прикордонного співробітництва Ясси для румунсько- молдовському кордоні .

Обов’язки СТС включають діяльність , пов’язану із загальною реалізації програми , технічної та адміністративної управління , інформації та гласності.

Зокрема , це включає в себе підготовку конкурсу ; інформаційні та рекламні заходи ; організація технічних нарад , семінарів та інформаційних днів з потенційними заявниками та бенефіціарів ; участь у процесі відбору проектів і контрактів відібраних проектів ; моніторингу прогресу в ході реалізації проектів ; внесок у регулярному оновленні системи моніторингу програми ; секретарські завдання на підтримку Спільного Моніторингового Комітету , включаючи підготовку документів , рішень , протоколів і звітів.

Для того щоб мати більш широкий погляд на програми і завдання СТС ласка , ознайомтеся з програмний документ на одному з цих сайтів:

, http://www.ro-ua-md.net

Return to Top ▲Return to Top ▲