Структури управління

У спільній операційній програмі  Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013 (надалі СОП Ру-Укр-Мд) це програми співпраці, що фінансуються Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства 2007-2013. Програма має на меті створення “Мостів” серед трьох країн, для того, щоб, працюючи разом, допомогти подолати і знайти спільні рішення проблем у прикордонних районах.
Через СОПРу-Укр-Мднаселення в прикордонних районах було заохочено до подальшого розвитку економіки, протистояння проблемам екології та посилення їх готовності до надзвичайних ситуацій. Програма також сприяє більшій взаємодії людей та громад, які проживають у прикордонних районах.Внесок
ЄС у СОПРу-Укр-Мд становить 126,72 млн. євро на період з 2007 до 2013 року, в той час як мінімальне співфінансування країн-учасниць програми становить  11,4 млн. євро.
СОПРу-Укр-Мд характеризується рядом особливостей стосовно прийнятних територій, пріоритетів та заходів і прийнятністю заявників. Повну інформацію про програму можна знайти в програмних документах СОПРу-Укр-Мд.

Return to Top ▲Return to Top ▲